Sprzątanie domów Poznań

Marzysz o tym, by po pracy wrócić do czystego domu? To możliwe! Jesteśmy firmą sprzątającą, która działa na terenie Poznania i okolic. Kompleksowo sprzątamy domy oraz, po wcześniejszym umówieniu, budynki należące do jednego gospodarstwa, np. garaże i piwnice. Jeśli zależy Ci na tym, by co weekend cieszyć się z czystego domu, zleć naszej ekipie sprzątanie pomieszczeń. Z pewnością się nie zawiedziesz. Zachęcamy Cię do zapoznania się z tym, dlaczego warto powierzyć utrzymanie czystości firmie zewnętrznej.

Profesjonalne sprzątanie domów Poznań i okolice

Nasza firma działa po to, aby odciążyć mieszkańców domów od codziennego sprzątania. Zatrudniamy wyłącznie doświadczony personel, który świetnie radzi sobie z kompleksowym utrzymaniem porządku dużych przestrzeni. W zaledwie kilka godzin jesteśmy w stanie wyczyścić cały obiekt mieszkalny.

Sprzątanie domów PoznańDysponujemy sprzętem od sprawdzonych i polecanych producentów, dzięki czemu sprzątanie domu, tj. umycie okien, podłogi, wytarcie kurzów, odkurzanie itp. przebiega w sposób efektywny. Korzystamy z urządzeń tradycyjnych, ale także parowych, nowoczesnych, które świetnie radzą sobie również z dezynfekcją. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz sporo wolnego czasu oraz oszczędzasz pieniądze! Nie musisz wydawać funduszy na dodatkowy, lepszy sprzęt. Możesz je przeznaczyć na wymarzone wakacje lub rozwój hobby.

Kompleksowe sprzątanie domów w Poznaniu

Nasza firma sprzątająca zatrudnia personel, który wcześniej przez wiele lat był odpowiedzialny za utrzymanie porządku w budynkach. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą, jak szybko i trwale wywabić plamy oraz czym wyczyścić delikatną skórę pokrywającą meble.

Jesteśmy elastyczni, bez problemu podejmujemy się sprzątania domów zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Umawiamy się także w weekendy, w zależności od potrzeb naszych klientów. Najczęściej wykonujemy sprzątanie domu regularnie, cyklicznie: raz lub dwa razy w tygodniu, nieco rzadziej wykonujemy prace porządkowe, jednorazowe. Jeśli zależy Ci zatem na kompleksowych usługach, skontaktuj się z nami. Przed przystąpieniem do działania podpisujemy umowę, dysponujemy również ubezpieczeniem OC, które jest gwarantem bezpieczeństwa dla klienta, dlatego możesz być spokojny o swoje mienie.

Firma sprzątająca E-CNT posprząta Twój dom

Decydując się na skorzystanie z oferty firmy sprzątającej, nie musisz się obawiać, że tego typu usługi będą Cię sporo kosztować. Przed podjęciem współpracy omawiamy wspólnie z klientami zakres usług oraz ustalamy cenę. Jeśli chcesz zatem postawić na rzetelne i polecane przedsiębiorstwo z Poznania, działające również w najbliższych okolicach tego miasta, zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Gwarantujemy, że spełnimy Twoje oczekiwania związane z utrzymaniem porządku w budynku. Dopasujemy się także do Twoich potrzeb i grafiku!

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Tel. 502-851-900
biuro@e-cnt.pl
ul. Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań

Usługi specjalistyczne