Nie martw się, z nami wszystko będzie w porządku

Szukacie Państwo firmy, dzięki której Wasze mieszkanie, biuro czy ogród na nowo zabłysną czystością? Od lat irytuje was widok starych, trudnych do usunięcia zabrudzeń, których po prostu nie da się domyć? Chcecie aby Wasze miejsce pracy lub dom wyglądały zawsze czysto i świeżo? Postawcie na profesjonalistów! Renomowana firma sprzątająca Clean & Tidy z Poznania oferuje wszechstronne usługi porządkowe na najwyższym poziomie!

Fachowe sprzątanie domów, mieszkań i biur – Poznań
Działamy kompleksowo. Na życzenie klienta rzetelnie i szybko zajmujemy się usuwaniem wszelkiego rodzaju zabrudzeń, usuwaniem bałaganu, ale też porządkowaniem ogrodu i otoczenia przedsiębiorstw. Oferujemy sprzątanie mieszkań, domów i firm. Zatrudniamy wykwalifikowany, doświadczony personel, który z profesjonalizmem, zaangażowaniem i sumiennością pochodzi do wykonywanych usług. Wykonujemy między innymi:

– czyszczenie ekstrakcyjne wszelkiego rodzaju dywanów, wykładzin, a także mebli tapicerowanych
– utrzymanie w czystości toalet: czyszczenie wanien, muszli klozetowych, umywalek, pryszniców, zlewów
– wszelkiego rodzaju prace porządkowe dla domu i biura: mycie okien, wycieranie kurzów, zmywanie naczyń, zamiatanie i odkurzanie powierzchni i inne
– podlewanie kwiatów, koszenie trawy, troska o rośliny, ogród
inne

Wykorzystujemy w swojej pracy profesjonalne preparaty czyszczące oraz specjalistyczny sprzęt. Gwarantujemy, że dzięki nam w każdym biurze i domu zapanuje nieskazitelna czystość i porządek – bez Państwa wysiłku! My zajmiemy się wszystkim. Zapraszamy do współpracy!

Usługi specjalistyczne

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Tel. 535-983-104

biuro@apio.com.pl

ul. Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań