Mycie okien Poznań

W naszej ofercie znalazło się profesjonalne mycie okien w Poznaniu i okolicach. Na wysokościach szyby i przeszklenia odświeża się rzadziej, dlatego co jakiś czas warto poddać je kompleksowemu liftingowi. Naturalne zabrudzenia, takie jak:

  • – osady z sadzy i kurzu,
  • – zanieczyszczenia spowodowane przez ptaki i owady,
  • – zacieki, smugi i inne pozostałości po oddziaływaniu czynników atmosferycznych,

wymagają zabiegów czyszczących nie tylko ze względów estetycznych, ale także, by uniknąć zmian w strukturze szkła, które powodują niszczenie powierzchni, zmatowienia i rysy. Mycie okien to również konieczność po gruntownych remontach, malowaniu i pracach renowacyjnych. Jesteśmy przygotowani na usunięcie z szyb każdego rodzaju zanieczyszczeń. Doskonale radzimy sobie także z kompleksową renowacją całych fasad, dlatego mycie szkła może być również częścią większego zlecenia.

Profesjonalne mycie okien w Poznaniu

Dysponujemy uprawnieniami do pracy na wysokościach oraz odpowiednim sprzętem, dlatego podejmiemy się przywrócenia estetycznego wyglądu szyb w każdym budynku. Naszymi zleceniodawcami są zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne. Oferujemy profesjonalne usługi niezależnie od wielkości zamówienia. Zawsze dopasowujemy rozwiązania do potrzeb Klientów. Proponujemy skuteczne, profesjonalne mycie okien w Poznaniu w różnych typach budynków. Umyjemy szklaną fasadę biurowca i pojedyncze okna po tynkowaniu i malowaniu domu jednorodzinnego. Do pracy na wysokościach używamy wysięgników i myjek teleskopowych, ale w razie potrzeby dotrzemy w każde miejsce dzięki linom i uprzęży. Używamy wyłącznie ekologicznych, nieszkodliwych dla środowiska środków czystości, które gwarantują skuteczność czyszczenia i nieskazitelnie lśniące szkło, bez smug, zacieków, przebarwień i zmatowień. Domywamy szyby po remontach nawet z resztek kleju, tynku czy farb – z pozostałymi zabrudzeniami radzimy sobie jeszcze łatwiej.

Mycie okien Poznań

Mycie okien na wysokościach Poznań

Podczas mycia okien na wysokościach w Poznaniu szczególnie dbamy o bezpieczeństwo naszych pracowników. Mogą Państwo być pewni, że podczas realizacji zlecenia dochowamy rygorystycznych procedur wewnętrznych, dzięki czemu w systematyczny sposób doprowadzimy szyby i przeszklenia do idealnego stanu. Wykonujemy prace na znacznych wysokościach i w trudno dostępnych miejscach, co pozwala na kompleksowe oczyszczenie całych fasad.

Mycie na wysokościach – stawiamy na doskonały efekt

Czyste okna to prawdziwa wizytówka każdego budynku, dlatego warto zadbać o regularne, profesjonalne mycie na wysokościach. Naszym największym atutem jest doświadczony zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy podchodzą indywidualnie do każdej lokalizacji, skutecznie dobierając środki, sprzęt i metody do potrzeb wynikających ze specyfiki miejsca. Chętnie podejmiemy stalą współpracę – przy okresowych zleceniach Klienci mogą liczyć na specjalne ceny. Fachowe usługi e-cnt doceniło już wielu zleceniodawców z całej Wielkopolski. Zapraszamy do wypróbowania naszych usług już przy okazji następnego remontu lub wiosennych porządków.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dotyczące naszej oferty? Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Tel. 502-851-900
biuro@e-cnt.pl
ul. Św. Marcin 29/8, 61-806 Poznań